tandis

tandis جان تا این لحظه 1 سال و 8 ماه و 14 روز سن دارد

به نی نی پیج خوش آمدید

به Nini Page خوش آمدید.

امیدواریم بتوانیم خدمات مطلوب و مورد نظر شما را ارائه کنیم.

ما را از نظرات خود آگاه کنید.

روابط عمومی نی نی پیج

pr@ninipage.com

این بلاگ در روز یکشنبه 14 مهر 1398 ایجاد شد.

می توانید نوشته و عکس و فیلم های مربوط به کودک خود را در این بلاگ منتشر نمائید.

اگر نیاز به راهنمائی دارید روی لینک های زیر کلیک کنید:


تاریخ : 14 مهر 1398 - 18:46 | توسط : تندیس | بازدید : 214 | موضوع : وبلاگ | یک نظر

کار در منزل

مطلبی میخوام امروز براتون بزارم به عنوان کار د رمنزل برای مادرهایی که صاحب نی نی هستند و میخوان فعال باشن

فواید کار در منزل برای شاغلین آن

کار در منزل مزایای قابل توجی برای شاغلین خود دارد. در این قسمت به ۵ مورد از فواید کار در منزل اشاره می کنم:

 

۱. کار در منزل باعث افزایش بهره وری و صرفه جویی زمان شما می شود.

کار در منزل و صرفه جویی

فرض کنید شما مدیر بازاریابی اینترنتی شرکتی هستید که فاصله زمانی مسافت منزل شما تا محل کارتان‌ تقریبا یک ساعت می باشد. در این حالت شما روزانه دو ساعت از زمان‌خود را در مسیر رفت و برگشت منزل تا محل کارتان‌ سپری می کنید. حال اینکه شما با کار در منزل می توانید بیشتر از ۲ ساعت از زمان ‌روزانه خود را در کنار خانواده برای خرید، تفریح یا استراحت قرار دهید و از این لحظات بیشترین استفاده را کنید.

 

 

 

۲. کار در منزل باعث افزایش سلامتی شما می شود.

شما در زمانی که کار خود را در منزل انجام ‌می دهید دیگر نیاز نیست استرس تاخیر در حضور به موقع در شرکت را تجربه کنید. دیگر نیازی نیست در شرایط جوی نامناسب برای رسیدن تاکسی یا اتوبوس مضطرب باشید. با کار در منزل کمتر نگران رانندکی رانندگان بی ملاحظه خیابان ها می شوید. با کار در منزل دیگر کنایه ها، حرف ها و برخوردهای مسموم همکاران در محیط کاری را تجربه نمی کنید.

در حقیقت با کار در منزل، سلامتی جسم و روان خود را در مقابل انوع بیماری های خطرناک بیمه می کنید. علاوه بر این شما با کار در منزل از غذاهای فست فود و خوراکی های مضر کمتر مصرف خواهید کرد که همین مورد به تنهایی باعث افزایش کیفیت سلامت زندگی شما می شود.

 

 

۳. کار در منزل باعث کاهش هزینه های شما می شود.کار در منزل و کاهش هزینه

در صورتی که محل کار شما خارج از منزل باشد، پرداخت هزینه هایی مانند بنزین، پارکینگ، کرایه تاکسی، اتوبوس، مترو و … برای شما اجتناب ناپذیر است.
اگر میانگین هزینه هایی از این دست را روزانه ۱۰.۰۰۰ تومان در نظر بگیریم، و در هفته شما ۵ روز به محل کار خود بروید، در طی ماه مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ تومان و در طی سال (۵۲ هفته) مبلغ ۲.۶۰۰.۰۰۰ تومان هزینه خواهید کرد.
اما در حالتی که کار در منزل منبع کسب درآمد شما باشد، دیگر هزینه های گفته شده معنایی ندارند. شما تمامی مبلغ هزینه های فوق را برای خود پس انداز می کنید.
حتی شما با مبلغ نزدیک به ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان در سال که برای شغل خارج از منزل پس انداز می کنید؛ می توانید از بهترین بیمه های تامین اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه عمر و … استفاده کنید.

 

 

 

۴. کار در منزل باعث افزایش استقلال کاری می شود.

کار در منزل و استقلال کاری

 

اگر کار شما خارج از منزل باشد، می بایست همیشه در یک ساعت مشخص در محل کار خود حاضر شوید. در صورت تاخیر در حضور، از سمت مدیر خود بازخواست می شوید. برای گرفتن مرخصی همیشه استرس احتمال عدم موافقت را باید تحمل کنید. و تمامی ورود و خروج شما می بایست بر اساس زمانی که دیگران برای شما تعیین کرده اند باشد.

اما اگر کار شما در منزل باشد، از تمامی باید های تحمیلی رها می شوید. خودتان شخصا مشخص می کنید از چه ساعتی تا چه ساعتی و برای چه مدت زمانی کار کنید. کار در منزل در حقیقت استقلال کامل از باید ها و نباید های دیگران است.

کارهایی مانند سئو رایگان  سایت

سئو سایت

طراحی وب سایت ارزان  میتواند از این دسته مضاغل برای مادر ها باشد

 

منبع: ictpishro.com


تاریخ : 14 مهر 1398 - 18:46 | توسط : تندیس | بازدید : 225 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید